خانه / دسته‌بندی نشده / عایق کاری با ایزوگام روی سقف شیروانی

عایق کاری با ایزوگام روی سقف شیروانی

آیا از تفاوت عایق کاری با ایزوگام روی سقف شیروانی آشنا هستید؟ ایزوگام سقف شیروانی بهتر است!؟ چه خصوصیات و ویژگی های داشته باشد.

ابتدا بهتر است بدانیم! که عایق کاری چیست؟ عایق کاری به پیشگیری از نفوذ عامل یا عوامل از خارج به داخل و یا داخل به خارج ساختمان یا سازه گفته می شود، عایق کاری معمولی جلوگیری از نفوذ رطوبت که برای پیشگیری از نفوذ نم در سقف ساختمان از ایزوگام سقف شیروانی که برای سقف های شیب دار یا عموما مناطق با بارندگی زیاد استفاده می شود.

مرکزفروش ایزوگام هیرمان دلیجان با ارائه بهترین برند نشان اصل تولید ایزوگام سقف ویلا در کشور انتخاب مشتریان راحت تر برای تامین ایزوگام مورد نیاز مشتری کرده است، نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان قابلیت و امکانات فروش انحصاری محصول ایزوگام سقف ویلا را در منطقه مورد درخواست نمایندگی خواهد داشت.

ارائه بهترین عایق کاری سقف با ایزوگام

اگر به دنبال بهترین ایزوگام مناسب برای سقف شیب دار یا اصطلاحا سقف شیروانی هستید به شما مراکز فروش و نمایندگی های ایزوگام هیرمان دلیجان به گستردگی ایران، فعال و با منحصر به فردترین خدمات فروش و پس از فروش را معرفی می کنیم.

نمایندگی های فروش ایزوگام هیرمان با ارائه بهترین عایق کاری سقف های شیروانی با ایزوگام و فروش ایزوگام به منصفانه ترین ومناسب ترین قیمت برای خریداران ارائه خدمت می کنند.
مجموعه نمایندگی های هیرمان با پرسنل توانمند، آگاه و مجرب در سراسر کشور مشاورین خوب و متخصص در زمینه خرید ایزوگام استاندارد با توجه به منطقه زندگی شما هستند.

اشراف نمایندگی بر خصوصیات جغرافیایی منطقه و نوع آب و هوا ایزوگام معرفی کرده که در عین حال که استانداردهای لازم را داشته با انتخاب درست ایزوگام به کیفیت بهتر و طول عمر ایزوگام افزوده می شود.
قیمت ایزوگام سقف شیروانی در صورت خرید از نمایندگی ها با تخفیفات مناسبی دارد، که سبب علاقمندی خریداران و مصرف کنندگان ایزوگام به خرید از مراکز و نمایندگی مجموعه ی هیرمان دلیجان است.

تجربه و دانش اعضا نمایندگی ها مجموعه هیرمان دلیجان برای نصب ایزوگام سقف شیبدار لزوم رعایت فصل مناسب برای نصب ایزوگام را توصیه کرده تا با نصب ایزوگام سقف شیروانی در فصل زمستان با دمای زیر صفر باعث پارگی و شکستگی ایزوگام در زمان نصب نشود.

رعایت دمای متناسب برای نصب ایزوگام و انجام زیرسازی استاندارد برای نصب ایزوگام نیازمند است از تجربه و تخصص سالها پرسنل اجرایی نمایندگی ها مجموعه هیرمان است.

ارائه بهترین عایق کاری سقف با ایزوگام

بهترین کیفیت ایزوگام سقف های شیروانی

آیا می دانید!؟ بهترین کیفیت ایزوگام سقف شیروانی با نام کدام برند تولید می شود؟
درست است! مجموعه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان به عنوان اولین مجموعه علمی و متخصص در صنعت تولید ایزوگام و با به کارگیری تکنولوژی مدرن و روز دنیا موفق به تولید با کیفیت ترین ایزوگام سقف شیروانی شده که از قیمت مناسب و منصفانه ای دارد.

دلیجان به عنوان قطب تولید ایزوگام در ایران با تولید انواع ایزوگام ها در کشور معرفی شده و انواع برندهای تولیدی ایزوگام فعال در این شهر در صنعت تولید ایزوگام فعالیت دارند.

اما نکته مهم کیفیت استاندارد و قیمت مناسب ایزوگام است که برند معتبر و موفق هیرمان دلیجان توانسته است با طراحی خط تولید مناسب کیفیت ایزوگام و قیمت مماسب را برای محصول خود داشته باشد.
آموزش های لازم به پرسنل اجرایی نمایندگی ها در خصوص نصب ایزوگام یکی از خدمات مجموعه هیرمان برای ارتقا کیفیت و افزایش طول عمر ایزوگام است.

اگر ایزوگام از کیفیت و استاندارد لازم برخوردار باشد اما کیفیت نصب استانداری برای نصب نداشته باشد این کیفیت فایده ای نداشته و طول عمر ایزوگام کوتاه می شود.
باورنکردنی! نیست که بدانید: که قیمت ایزوگام سقف شیروانی مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان علاوه بر استاندارد و کیفیت مناسب از قیمت منصفانه ی دارد.

مجموعه ایزوگام هیرمان دلیجان تنها به تولید ایزوگام با کیفیت و استانداردکه نیاز مشتری را برآورده سازد نیست بلکه توانسته است بهترین خدمات پس از فروش را برای مشتریان و خریداران انواع ایزوگام ارمغان داشته باشد.

بهترین کیفیت ایزوگام سقف های شیروانی

عایق کاری با ایزوگام روی سقف شیبدار

از وِیژگی های مناطق پر باران لزوم داشتن ساختمان های با سقف شیب دار است و سقف شیب دار به علت ساختار مهندسی که دارد مانع از تجمع آب در سقف و نم زدگی و خرابی سازه پیشگیری می کند.
اما عایق کاری با ایزوگام روی سقف شیبدار لازم به رعایت نکات مهمی از جمله زیرساخت مناسب و یک دست برای نصب ایزوگام است.

ساختمان های که سقف شیروانی و شیب دار دارند احتمال نفوذ هوا در لایه ایزوگام در هنگام نصب بر روی سقف شیبدار را بیشتر کرده و باعث شود که ایزوگام به سقف نچسبد و از سطح جدا شود.
عایق کاری با ایزوگام سقف شیروانی از هدر رفت انرژی گرمایی جلوگیری کرده و باعث صرفه جویی انرژی می شود، زیرا لایه تیشو یا همان پشم شیشه که در لایه ی درونی در تولید ایزوگام استفاده می شود مانع اتلاف انرژی است.

عایق بندی ساختمان ها با ایزوگام را به عنوان یک لایه محافظ از انتقال صوت نیز برای سالن های شیب دار تئاتر استفاده می شود.
حالا حتما این سوال برای شما پیش خواهد آمد که!؟ قیمت عایق کاری ایزوگام ونصب ایزوگام سقف شیب دار چقدر است؟

پاسخ ساده است!: راحت ترین و دسترس ترین روش برای اطلاع از قیمت عایق کاری تماس با نمایندگی ها یا تلفن های ذکر شده در همین صفحه است.
مسلما نصب ایزوگام بر روی سقف های شیروانی و شیب دار گران تر و هزینه ی بیشتری صرف می شود نسبت به سطوح مسطح و صاف است.

عایق کاری با ایزوگام روی سقف شیبدار

آب بندی سقف شیروانی با ایزوگام

سقف های شیروانی به این دلیل که در مناطق پرباران ساخته می شوند، نیازمند عایق بندی هستند. آب بندی سقف شیروانی با ایزوگام انجام می شود تا این که از نفوذ رطوبت بیش از حد به داخل خانه و سقف آن جلوگیری شود. ایزوگام سقف شیروانی از محصولات ضروری می باشد که باید به خوبی نصب شود تا جواب دهد. شرایط سطح بام و دیوار باید قبل از آب بندی مورد بررسی قرار گیرد تا این که نصب ایزوگام روی سقف شیروانی موفقیت آمیز باشد.

ایزوگام سقف شیروانی می تواند یک آب بندی علمی و استاندارد را ایجاد کند که نفوذ ناپذیر است و می تواند چندین سال عمر کند. این کار موجب می شود که سقف شیروانی و مصالح مرتبط با آن، سالم بمانند و طول عمر بیشتری داشته باشند، که از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

شرایط سطح بام و دیوار باید قبل از آب بندی مورد بررسی قرار گیرد تا این که نصب ایزوگام روی سقف شیروانی موفقیت آمیز باشد.

آب بندی سقف شیروانی با ایزوگام

آیا ایزوگام روی فلز جواب می دهد؟

قبل از این که ایزوگام سقف شیروانی تولید شود، سوالی مطرح بوده است: آیا ایزوگام روی فلز جواب می دهد؟ سطح آغشته به قیر می تواند ایزوگام را به خوبی نگه دارد، این سطوح را باید با استفاده از توری های مخصوص روی فلز تثبیت کرد. ایزوگام سقف شیروانی به این طریق نصب می شود که ملات سیمان با استفاده از یک واسطه، روی فلز قرار گیرد.

ایزوگام سقف شیروانی روی فلز، یک آب بندی مناسب را ایجاد می کند که با محصول دیگری نمی توان این وضعیت را شبیه سازی کرد. به همین دلیل است که برای سقف های شیروانی نیز از ایزوگام استفاده می شود. در واقع عایق بندی بدون نفوذ حتی بر روی سطح های فلزی، به خوبی با استفاده از ایزوگام ایجاد می شود. در صورتی که ایزوگام روی فلز جواب نمی داد، فروش گسترده آن بدین منظور انجام نمی شد.

ایزوگام سقف شیروانی روی فلز، یک آب بندی مناسب را ایجاد می کند که با محصول دیگری نمی توان این وضعیت را شبیه سازی کرد.

آیا ایزوگام روی فلز جواب می دهد؟

کاربرد ایزوگام روی حلب

در نظر گرفتن عایق رطوبتی برای سطوح حلبی، یکی از مهم ترین کاربردهای ایزوگام می باشد. ایزوگام سقف شیروانی بدین منظور طراحی و ساخته شده است. کاربرد ایزوگام روی حلب، بسیار گسترده و قابل توجه می باشد. آب بندی و عایق بندی بدین منظور می تواند مانع نفوذ رطوبت و عبور حرارت از روی حلب باشد.

ایزوگام ضد آب می تواند از زنگ زدگی فلزات و حلب نیز جلوگیری به عمل آورد. در واقع کاربرد ایزوگام روی حلب به روشنی واضح است و می تواند یک انتخاب مناسب برای سقف ها و محیط های حلبی باشد. در صورت اصولی بودن کار، این امر اقتصادی و ثمر بخش است. بهترین ایزوگام های را برای نصب و کاربرد روی حلب انتخاب می کنند. در نتیجه نوعی ایزوگام سقف شیروانی را انتخاب کنید که بتواند روی حلب تثبیت شود و تا سال ها بماند.

کاربرد ایزوگام روی حلب به روشنی واضح است و می تواند یک انتخاب مناسب برای سقف ها و محیط های حلبی باشد.

کاربرد ایزوگام روی حلب

عرضه عایق کاری عالی ایزوگام سقف های شیروانی

مراکز فروش رسمی مجموعه هیرمان دلیجان که با رعایت موارد خاص به درخواست کننده ها از طرف مجموعههیرمان اعطا می شود، از بهترین مراکز عرضه عایق کاری عالی ایزوگام سقف شیب دار است.
تخصص و تجربه از دلایل درخشان مجموعه ی هیرمان در ارائه خدمات پس از فروش منحصر به فرد و بی نظیر گروه هیرمان دلیجان در عرضه عایق کاری ایزوگام سقف شیروانی با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت است.

تخصص و تجربه خاص برای نصب ایزوگام در سقف های شیروانی و شیب دار را به گروه اجرایی و عملیاتی هیرمان دلیجان سپرده و با خیالی آسوده از خرید با نام برند هیرمان و خدمات آن مطمئن و دلگرم باشید.
مجموعه هیرمان دلیجان فروش ایزوگام را پایان راه ندانسته بلکه شروع یک فرایندی از تعهد، اطمینان و اعتماد می داند.

برای رسیدن به اعتماد مشتری تک تک اعضا مجموعه هیرمان تلاش نموده اند تا با شناخت و نیاز مشتری و عرضه به خط تولید آنچه که نیاز و سلیقه مشتری است با عالی ترین کیفیت و قیمت تولید و به بازار مصرف ارائه شود.
شاهکار مجموعه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان در ترکیب کیفیت استاندارد ملی وبین المللی با قیمت مناسب و ارزان سبب خاص شدن و برتری برند هیرمان است.

قیمت ایزوگام روی شیروانی مطابق با نیاز مشتری و سلیقه مشتری تولید شده به طوری که همهی اقشار جامعه توانایی استفاده از کیفیت های برتر مجموعه ی هیرمان دلیجان را داشته باشند.

عرضه عایق کاری عالی ایزوگام سقف های شیروانی

قیمت ایزوگام روی سقف شیروانی

برای استعلام قیمت ایزوگام روی شیروانی تنها کافی است که به وب سایت مجموعه هیرمان دلیجان سری بزنید و آخرین تغییرات قیمت را مشاهده کنید.
ثبت کلیه مشخصات و شناسنامه ی تولید انواع ایزوگام بر روی سایت مشاوری عالی برای انتخاب ایزوگام مطابق نیاز شما و فعال در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز است.

دقت کنید! ایزوگام های که کیفیت بالایی دارند، در مقایسه با قیمت به صرفه می باشند. ایزوگام مجموعه هیرمان دلیجان را می توانید با قیمت پایین تر از قیمت بازار از طریق سایت فروش سفارش عمده دهید.
ایزوگام سقف شیروانی به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید و قیر خالص پالایشگاهی به عنوان ماده اولیه تولید از درجه مرغوبیت بالایی دارد و بسیار پرطرفدار می باشد.

قیمت هر رول ایزوگام سقف شیروانی براساس مقدار متراژ هر رول، وزن و ضخامت هر رول ایزوگام تعیین و مشخص شده است.
ایزوگام مرغوب و درجه یک به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک در تولید از قیمت بیشتری نسبت به ایزوگام های با برندهای تقلبی و بی کیفیت برخوردار است.
وب سایت فروش مجموعه ی هیرمان دلیجان در کلیه ساعات شبانه روز برای دسترسی آسان و بدون محدودیت چغرافیایی و تخفیفات بسیاری برای خرید ایزوگام از وب سایت این مجموعه را فراهم کرده است.

قیمت عایق کاری ایزوگام با توجه به مقدار متراژ سطح مورد نظر و سطحی که قرار است ایزوگام بر روی آن نصب شود، تفاوت دارد.

قیمت ایزوگام روی سقف شیروانی

نرخ روز عایق کاری سقف با ایزوگام درجه یک

ناخوشایند است، اگر بدانید!؟ که تولید کننده های غیر مجاز و غیر قانونی ایزوگام با تولید ایزوگام بی کیفیت که در تولید ایزوگام از مواد اولیه بی کیفیت استفاده کرده و با سوء استفاده از اعتبار نام برندهای معتبر و شناخته شده به قیمت برند های مشهور به بازار عرضه می کنند.

حال سوال اینجاست! چگونگی شناخت مشتری از اصالت و کیفیت اصلی برند ایزوگام چیست؟ یکی از بهترین روش ها برای مقابله با اقدام کلاهبرداران توجه به کلیه مشخصات ایزوگام که بر روی لیبل هر رول ایزوگام نصب شده و علامت استاندارد ملی یکی از برترین شناسه های کیفی ایزوگام است.
ایزوگام هیرمان دلیجان با کسب نشان کیفیت CE اروپا در حفظ و سازگاری ایزوگام های تولید شده با محیط زیست اعطاء شده است.

وب سایت مجموعه تولید هیرمان دلیجان با به روز رسانی نرخ روز انواع ایزوگام درجه یک این مجموعه یکی از مراجع قابل اعتماد و اطمینان برای استعلام قیمت ایزوگام سقف شیروانی است.

مواد اولیه پایه در تولید ایزوگام قیر است، که نقش مهمی در کیفیت ایزوگام و مرغوبیت آن دارد، قیر استفاده شده در ایزوگام اگر از قیر خالص پالایشگاهی باشد از قیمت بیشتر و کیفیت بالاتری نسبت به قیر مازوت است.

کیفیت و مرغوبیت قیر باعث افزایش خصوصیات انواع ایزوگام شده به طور مثال ایزوگام سقف شیروانی نیاز دارد به دلیل تعداد لایه های زیاد از قیر با کیفیت درجه یک در تولید آن استفاده شود، تا قدرت کشسایی، نرمی و انعطاف پذیری بالایی داشته باشد.

نرخ روز عایق کاری سقف با ایزوگام درجه یک

استفاده از ایزوگام روی ایرانیت

ایرانیت یک محصول مستحکم از جنس سیمان می باشد که برای سقف استفاده می شود. ایزوگام کردن ایرانیت می تواند از خراب شدن زودهنگام آن جلوگیری به عمل آورد. با توجه به این اصل تولید ایزوگام سقف شیروانی انجام شده است. ناهموار بودن سطح ایرانیت، ایزوگام کردن آن را دشوار می سازد، اما آن چه اهمیت دارد این است که اگر به صورت اصولی انجام شود پربازده خواهد بود.

استفاده از ایزوگام روی ایرانیت، هدف ساختن ایزوگام سقف شیروانی در کارخانه ها بوده است. سطح آغشته به قیر ایرانیت برای نصب ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از ایزوگام روی ایرانیت، باعث ایجاد آب بندی و عایق بندی می شود. در صورتی که انتخاب نوع و مقدار ایزوگام مناسب باشد، یک عایق بندی بسیار مناسب ایجاد می شود که استفاده زیادی دارد و مزایای زیادی را به سازه خواهد رساند.

در صورتی که انتخاب نوع و مقدار ایزوگام مناسب باشد، یک عایق بندی بسیار مناسب ایجاد می شود که استفاده زیادی دارد و مزایای زیادی را به سازه خواهد رساند.

استفاده از ایزوگام روی ایرانیت

عایق کاری ایزوگام سقف شیروانی

با عایق کاری ایزوگام بر روی سقف های شیروانی، با خیالی آسوده می توان سازه های شیروانی را در مناطق مرطوب ساخت. میزان شیب و متراژ سقف در انتخاب ایزوگام تاثیرگذار می باشد. طول عمر سقف شیروانی با عایق کاری ایزوگام چندین برابر می شود. ایزوگام سقف شیروانی به نوعی می تواند یکی از مهم ترین بخش های کامل کردن ساختمان باشد.

در صورت وجود بخش های فلزی روی سقف شیروانی، عایق کاری آن دشوارتر می شود. زیرا نصب کردن ایزوگام بر روی سقف شیروانی فلزی سخت است. بهتر است که برای این کار، عایق بندی توسط افراد متخصص انجام شود. عایق بندی که کامل باشد، نفوذ ناپذیر خواهد بود و به عنوان ایزوگام سقف شیروانی مناسب معرفی خواهد شد. قبل از خرید ایزوگام و عایق کاری ایزوگام می توانید با ما مشورت داشته باشید و سوالات خود را مطرح کنید.

نصب کردن ایزوگام بر روی سقف شیروانی فلزی سخت است. بهتر است که برای این کار، عایق بندی توسط افراد متخصص انجام شود.

عایق کاری ایزوگام سقف شیروانی

برآورد قیمت خرید و نصب ایزوگام روی شیروانی

بهبود بخشی به شیوه های خرید و فروش محصولات مختلف کارخانه های بزرگ، یکی از مهم ترین اقداماتی است که اخیرا انجام شده است. نتیجه آن می تواند راحت تر شدن برآورد قیمت خرید و نصب ایزوگام های مناسب برای شیروانی باشد. بهترین ایزوگام سقف شیروانی در سایت خرید و فروش همراه با خدمات نصب به فروش می رسد.

برآورد قیمت زمانی اتفاق می افتد که قرار است خرید عمده ایزوگام برای یک یا چند ساختمان انجام شود. ایزوگام سقف شیروانی باید برآورد قیمت خرید شود و برای نصب آن برنامه ریزی صورت گیرد. ممکن است برآورد قیمت خرید و نصب ایزوگام نیازمند طرح سوالاتی باشد که به خریدار ثابت کند کدام نوع برای سقف شیروانی مورد نظر مناسب تر می باشد. از این رو توصیه می کنیم بررسی های لازم را قبل ار هر گونه اقدامی به عمل آورید.

ممکن است برآورد قیمت خرید و نصب ایزوگام نیازمند طرح سوالاتی باشد که به خریدار ثابت کند کدام نوع برای سقف شیروانی مورد نظر مناسب تر می باشد.

برآورد قیمت خرید و نصب ایزوگام روی شیروانی

خرید ایزوگام مرغوب برای سقف شیبدار

خریداران محترم! دقت بفرمایید: شما می توانید به راحتی با انتخاب هر نوع ایزوگام و تعیین مقدار متراژ مورد نیاز هر ایزوگام از نمایندگی های فروش ایزوگام هیرمان دلیجان در سراسر کشور آنچه از کیفیت و قیمت مناسب را از مجموعه هیرمان می خواهید بدست آورید.
آیا یکی از دسترس ترین و راحت ترین شیوه ها و روش های خرید ایزوگام مرغوب کدام است؟!

انجام سفارشات از طریق وب سایت ,و خرید ایزوگام مرغوب برای سقف شیروانی از طریق نمایندگی های فروش و یا شماره تلفن های ذکر شده در ذیل صفحه قابل اعتمادترین و ساده ترین شیوه های خریدایزوگام است.
با خرید از مجموعه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان ایزوگام استاندارد با کیفیت با دوام و طول عمر بالا هدیه بگیرید.

مواد اولیه در تولید ایزوگام استاندارد نقش بسیار موثری دارد بخصوص قیر که از جمله مواد لازم و اصلی برای تولید ایزوگام چون قیر فرآورده نفتی است؛ قیمت آن تابع بازار جهانی بورس کالا محاسبه می شود.
خرید ایزوگام سقف شیروانی دقت لازم است به زیبایی سطح مورد نظر و حفظ زیبایی ساختمان نیز توجه داشته باشیم تا باعث افزایش زیبایی ساختمان شود، ایزوگام های ماسه ای و ایزوگام سنگریزه از انواع ایزوگام های مناسب برای سقف های شیب دار است.

ایزوگام سقف شیروانی با تعداد لایه های گوناگون و استفاده از بهترین مواد اولیه تولید و استفاده از یک لایه ماسه ای و سنگ ریزه رنگی در لایه خارجی ایزوگام یکی از بهترین گزینه های ایزوگام مرغوب برای سقف های شیب دار است.

خرید ایزوگام مرغوب برای سقف شیبدار

خرید بهترین ایزوگام سقف شیروانی

مجموعه هیرمان دلیجان با چندین سال سابقه تولید و فروش ایزوگام به صورت اینترنتی و نمایندگی ها از بهترین مرکز رسمی فروش ایزوگام در انواع گوناگون و متفاوت دارای گران بهاترین گنج بی پایان

  • اعتماد
  • اطمینان
  • آرامش
  • اخلاق حرفه ای
  • صداقت در گفتار و عمل است.

مجموعه هیرمان دلیجان توانسته با اعتقاد به اخلاق حرفه ای صداقت در گفتار و عمل تضمین کننده یک خرید با کیفیت و ارزان را برای مشتریان مجموعه ارمغان داشته باشد.
اگر به دنبال برندی معتبر در تولید و بازرگانی ایزوگام هستید به شما مجموعه هیرمان دلیجان با چندین سال سابقه درخشان در این زمینه را معرفی می کنیم.

بدون پرداخت حتی یک ریال می توانید از مشاوره های تخصصی تیم فروش مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان انتخاب مطمئن در خرید ایزوگام سقف شیروانی با قیمت مناسب داشته باشید.
خرید بهترین ایزوگام سقف شیروانی از مراکز فروش ایزوگام با ضمانت نامه های معتبر از سوی مجموعه هیرمان اطمینان و آرامش در مصرف را برای شما هدیه داده است.

اگر به دنبال کیفیت برتر و قیمت مناسب هستید؛ پیشنهاد ما به شما” مجموعه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان” است.
مشتریان وفادار مجموعه هیرمان دلیجان می دانند” همواره بهترین ها را از بهترین ها بخواهند.

شاید باور کردنی نیست که! کمتر از چند ثانیه و تنها با یک کلیک به بهترین و بزرگترین تولیدکننده ایزوگام در کشور دسترسی دارید. شما به راحتی می توانید لیست قیمت و فهرست مشخصات فنی ایزوگام های مجموعه هیرمان را مشاهده کرده تا با یک انتخاب درست ومطمئن خریداری کنید.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام ایزویار
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09125357968
شماره تلفن ثابت: 02177139365
شماره فکس: 02189772869
آدرس سایت: www.izoyar.com
پست الکترونیکی: izoyarco@gmail.com

درباره ی mohtava

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
تماس واتس اپ